INFORMACJA OD DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCEJ

Witamy w Star Hunt – cieszymy się, że odwiedzili Państwo naszą stronę. Dla naszej firmy jest to bardzo ciekawy moment i mam nadzieję, że dzięki tej stronie będą Państwo mogli lepiej poznać nasze usługi, procesy i wartości.

Wraz z wszelkimi zmianami następującymi na całym świecie, zmienia się również branża rekrutacyjna. Działalność wielu firm staje się bardziej zróżnicowana, żeby podołać wymaganiom rynkowym. Oznacza to, że musimy patrzeć w przyszłość i starać się zrozumieć obecne trendy biznesowe, gospodarcze i technologiczne, aby zapewnić rozwój naszej własnej firmy i służyć naszym klientom i kandydatom pełnowartościową poradą.

W Star Hunt, wierzymy w długoletnie relacje i dotrzymywanie obietnic. Nasi klienci potrzebują partnerów, którzy poznają ich potrzeby, branżę, strategię i kulturę biznesową. Interesy naszych klientów i kandydatów są zawsze w centrum naszych działań. Staramy się, aby korzystali z naszych wartości opartych na stałej współpracy, jakości, poświęceniu, uczciwości i innowacyjności.
Ponadto zależy nam, aby osoby zainteresowane usługami Star Hunt miały świadomość, że działamy w duchu otwartej komunikacji i pełnej przejrzystości.

Cieszymy się na możliwość współpracy z naszymi klientami, kandydatami i partnerami biznesowymi. We wszystkich działaniach staramy się, aby nasze wyniki przerosły oczekiwania. Strona internetowa Starhunt posłuży jako portal do przekazywania aktualnych informacji o firmie.

Dziękujemy za odwiedziny na naszej stronie internetowej. Będziemy wdzięczni za podzielenie się z nami Państwa opinią.

Agnieszka Walter
Dyrektor zarządzająca

Założycielka i Dyrektor Zarządzająca firmy, Agnieszka Walter, jest branżowym liderem na rynku z 12-letnim międzynarodowym doświadczeniem. Zaczynała od stanowiska Konsultanta, następnie Menadżera, a jeszcze później Country Leadera. A wszystko zaczęło się od pracy w firmie Grafton Recruitment w Dublinie, która zapewniła jej świetny, chociaż wymagający, start zawodowy. Agnieszka nigdy nie spogląda w przeszłość i cieszy się z każdego dnia swojej pracy.

Agnieszka zawsze specjalizowała się w rekrutacji na stanowiska kierownicze i w trakcie całej swojej kariery pomogła wielu klientom w znalezieniu najlepszych rozwiązań w dziedzinie zasobów ludzkich. Po odejściu ze swojego ostatniego stanowiska w firmie Kelly Services Polska, Agnieszka postanowiła kontynuować karierę w Star Hunt i, jak sama mówi, cieszy się na możliwość kontynuowania i rozwijania tego, co stało się jej pasją.

Mieszkając w pięciu różnych krajach w ciągu ostatnich 15 lat, Agnieszka jest świadoma różnic kulturowych i nauczyła się, że wzajemny szacunek jest podstawą każdego biznesu. Jej pozytywne nastawienie do pracy ma swoje źródło w dobrze wyważonym życiu rodzinnym i podróżach. Inspirują ją również zwykli ludzie, którym udało się osiągnąć wspaniałe rzeczy.

Jeden z jej ulubionych cytatów pochodzi od Mahatmy Gandhi.

“Klient jest dla nas najważniejszym gościem. To nie on jest zależny od nas. To my jesteśmy uzależnieni od niego. On nie przerywa naszej pracy, ale jest jej celem. Nie jest obcym w naszej firmie, ale jej integralną częścią. Obsługując go nie robimy mu żadnej łaski, to on wyświadcza nam przysługę, dając nam możliwość obsłużenia go”- Mahatma Gandhi, Republika Południowej Afryki, 1890 r.