PRACA W STARHUNT

Szukasz dobrej pracy?

Stały rozwój Star Hunt stwarza możliwości osobom, uzdolnionym w obszarach rekrutacji i doradztwa personalnego. Jeśli interesujesz się rekrutacją, jesteś ambitny i chciałbyś rozpocząć karierę lub dalej rozwijać się zawodowo w tych obszarach, Star Hunt to idealne miejsce dla Ciebie.

Nie ma znaczenia gdzie mieszkasz – w Polsce lub za granicą. Możesz pracować z domu. Twój czas pracy będzie uzależniony od powierzanych zadań.

Stale szukamy przedsiębiorczych, ambitnych, energicznych i ciekawych świata osób, które jednocześnie cechują się dużą samodyscypliną i zorientowaniem na wynik. Oprócz tego oczekujemy od Ciebie również:

 • autentycznego zainteresowania tematyką rekrutacji
 • cech dobrego sprzedawcy – sprzedaż musi być Twoją pasją!
 • pozytywnego nastawienia i wiarą w możliwość realizacji powierzonego zadania
 • zainteresowania wyszukiwaniem informacji w Internecie
 • płynnej znajomości j. angielskiego + (preferowana opcja) drugiego języka obcego
 • skoncentrowania na wynikach w codziennej pracy

Praca na tym stanowisku jest pełna wyzwań, ale jednocześnie daje dużo zadowolenia i satysfakcji.

Jeśli chodzi o stanowiska związane z doradztwem – oprócz ww. kompetencji, wymagamy dodatkowo przynajmniej rocznego doświadczenia na stanowisku konsultanta ds. rekrutacji/researchu.

Praca w Star Hunt to dużo radości z wykonywanej pracy, zarządzanie własnym czasem, doświadczenie na międzynarodowym rynku rekrutacji oraz sporo swobody i szereg możliwości rozwoju kompetencji zawodowych.

Wybierz Star Hunt, postaw na ambicję i rozpocznij swoją karierę zawodową w wielkim stylu!

WYŚLIJ SWOJE CV

  INFORMACJA OD ADMINISTRATORA DANYCH

  Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Star Hunt Agnieszka Walter z siedzibą przy ul. Domaniewskiej 28, 02-672 w Warszawie. Państwa dane osobowe przetwarzane są dla celów udziału w procesie rekrutacji na stanowisko, na które Państwo aplikują w okresie 6 miesięcy po zakończeniu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Państwa odrębnej zgody, dla celów przyszłych rekrutacji, nie dłużej jednak niż okres najbliższych 24 miesięcy oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów. Przysługuje Państwu prawo żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich usunięcia, przenoszenia, sprostowania, ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec przetwarzania jak również̇ prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, jednak konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udziału w procesie rekrutacji lub otrzymywania informacji o ofertach pracy.

  Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.

  Jeżeli chcą Państwo, aby Państwa CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji w przyszłości, prowadzonych przez Star Hunt, prosimy o umieszczenie w CV dodatkowo następującą zgodę:

  „Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy.”

  W każdym czasie mogą Państwo cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z nami.

  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

  “Twoje podejście to kwestia wyboru. Szczęście i optymizm to również kwestia wyboru, tak samo jak uprzejmość, hojność i szacunek w stosunku do innych. Wszystkie Twoje wybory definiują Ciebie samego, dlatego wybieraj mądrze” —Roy T. Bennett