KONTAKT

StarHunt

ul. Domaniewska 28, 02-672 Warszawa

T: +48 22 327 00 11

E: info@starhunt.pl

DLA KLIENTÓW

Nasza firma stale współpracuje z osobami na wyższych stanowiskach kierowniczych na całym świecie. Jeśli szukają Państwo nowych liderów dla swojej organizacji lub mają inne potrzeby w zakresie zasobów ludzkich, uprzejmie prosimy o kontakt z nami – nasze dane znajdują się poniżej.

DLA KANDYDATÓW

Cały czas poszukujemy kandydatów na wyższe stanowiska kierownicze, które mogą odpowiadać Państwa kompetencjom i doświadczeniu. Jeśli są Państwo zainteresowani pracą u jednego z naszych klientów lub dyskusją o możliwościach rozwoju zawodowego, prosimy o wysłanie CV.

Cieszymy się na możliwość spotkania i rozmowy z Państwem. Nasze motto brzmi: Kandydat to też nasz Klient.

FORMULARZ

    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

    „Podane dane będą przetwarzane przez Star Hunt Agnieszka Walter w celu i w okresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na zgłoszenie. Administratorem podanych danych będzie Star Hunt Agnieszka Walter z siedzibą przy ul. Domaniewskiej 28, 02-672 Warszawa. Prosimy o zapoznanie się z pełną klauzulą informacyjną dostępną w zakładce Polityka Prywatności,, w której znajdują się wszelkie informacje dotyczące zasad przetwarzania danych, w tym o przysługujących Państwu prawach.”