Miałem niezwykłą przyjemność współpracować z Agnieszką już kilka razy, w czasie kiedy zarządzała kilkoma firmami rekrutacyjnymi i z powodzeniem obsługiwała skomplikowane projekty rekrutacyjne naszej firmy. Kluczem do sukcesu w branży BPO/SSC jest m.in. sprawna i wysokiej jakości realizacja projektów rekrutacyjnych, prowadzonych przez liderów posiadających odpowiednią wiedzę i liczne kontakty wśród specjalistów w tej branży. Agnieszka jest właśnie taką osobą, menadżerem i liderem, a nasza współpraca zawsze była bardzo satysfakcjonująca. Polecam Agnieszkę jako doskonałego partnera biznesowego, wysokiej klasy eksperta w dziedzinie HR oraz dobrą koleżankę posiadającą doskonałe umiejętności komunikacyjne, zorientowaną na sukces i zawsze chętną do podejmowania nowych wyzwań.

Wiktor Doktór
Dyrektor Generalny w SouthWestern BPS Polska (2006-2012), a obecnie Prezes Zarządu Pro Progressio

Podczas naszej dwuletniej współpracy Agnieszka pomogła mi zrekrutować wielu wyjątkowych kandydatów. Cechuje ją wysoki poziom uczciwości – nigdy nie proponowała nam kandydatów, którzy nie odpowiadali naszym wymaganiom. Agnieszka nie boi się pracy pod presją, wykazuje się profesjonalizmem i sumiennością, a osiągane przez nią wyniki często wykraczają poza nasze oczekiwania. Z całym przekonaniem mogę polecić osobę Agnieszki i mam nadzieję na naszą ponowną współpracę w przyszłości.

Mattie Rice
Dyrektor Zarządzający, Wielka Brytania | Club 9 Sports and Prometheus Capital

Z Agnieszką Walter współpracuję już kilka dobrych lat, razem zajmujemy się rekrutacją nowych pracowników dla naszych zespołów. Dla mnie było to zawsze bardzo pozytywne doświadczenie. Dzięki dokładnemu zrozumieniu naszych potrzeb, Agnieszka pozyskała dla nas wielu cennych pracowników, co okazało się szczególnie ważne w procesie rozwoju naszej firmy. Dlatego też z wielką przyjemnością serdecznie polecam usługi oferowane przez Agnieszkę. Zyskacie Państwo gwarancję profesjonalizmu, partnerskiego podejścia i dokładnego zrozumienia waszych potrzeb, co w konsekwencji przełoży się na znakomitą obsługę klienta. Wszystko to możliwe będzie dzięki niezwykłemu zaangażowaniu Agnieszki i jej nieustającej koncentracji na potrzebach Klienta.

Ulf Oldenborg
Prezes | Grupa Natural Pharmaceuticals

Znam Agnieszkę już bardzo długo; najpierw poznałem ją jako kandydat, a potem miałem przyjemność współpracować z nią jako klient. W obu przypadkach Agnieszce nie tylko udało się pomóc mi, ale wynik naszej współpracy przerósł moje oczekiwania. Oprócz pozyskiwania nowych pracowników dla naszej firmy, Agnieszka udzielała nam również porad dotyczących prowadzenia działalności i zasobów ludzkich, kiedy otwieraliśmy nasze nowe przedstawicielstwa. Bez wątpienia, Agnieszka to oddany i godny zaufania lider, reprezentujący wysoki poziom wiedzy, rozeznania biznesowego i zorientowania w potrzebach klienta. Oprócz tego, do stałej współpracy z Agnieszką jako partnerem w procesie rekrutacji, przekonało mnie jej podejście do pracy oraz postawa, którą cechuje uprzejmość i szacunek zarówno w stosunku do klientów, jak i rekrutowanych kandydatów.

Marcin Tomaszewski
Country General Manager | Unicall Communication Group, Polska

Już od wielu lat Agnieszka zajmuje się naszymi potrzebami w zakresie rekrutacji. W trakcie naszej wieloletniej współpracy Agnieszka stała się jednym z niewielu cenionych przez nas dostawców usług. W naszych kontaktach zawsze wykazywała się wysokim poziomem kompetencji zawodowych oraz poświęceniem i entuzjazmem w realizacji każdego naszego zapotrzebowania. Nie tylko zapewniała najwyższy poziom obsługi, niezawodność i terminowość, ale nie bała się również powiedzieć „nie”, jeśli wiedziała, że nie jest w stanie nam pomóc. Mam pełne zaufanie do jej wiedzy i wiem również, że w swojej pracy Agnieszka zawsze stawia na dobro klienta na pierwszym miejscu. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Agnieszką i mamy nadzieję, że nasza relacja biznesowa będzie kontynuowana.

Anna Gołembska
Talent Acquisition Manager | Franklin Templeton Investments

Pani Agnieszce udało się zrekrutować mnie na stanowisko w Bank of Ireland w Dublinie. Podczas całego procesu rekrutacji Pani Agnieszka dbała o to, żebym zawsze była dobrze przygotowana, otrzymywała wszystkie potrzebne mi informacje – i co najważniejsze – wszelkie niezbędne wsparcie. Nasza współpraca nie zakończyła się z chwilą zamknięcia procesu rekrutacji – Pani Agnieszka pozostała ze mną w stałym kontakcie i pomogła mi w procesie przejścia i aklimatyzacji w nowej pracy. We wszystkich naszych kontaktach Pani Agnieszka wykazywała się profesjonalizmem, skutecznością i doskonałą organizacją pracy. Na uwagę zasługują też jej umiejętności komunikacyjne, dlatego też zdecydowanie polecam współpracę z Panią Agnieszką wszystkim kandydatom ubiegającym się o nową pracę.

Anna Wiszowata
Dyrektor Finansowy | Green Network Energy Ltd., Londyn

Jako specjalista od rekrutacji, Agnieszka pomogła mi w znalezieniu pracy w branży bankowości za granicą. Moje osobiste doświadczenie w zakresie współpracy z Agnieszką było bardzo pozytywne, zarówno pod względem komunikacji, klarowności całego procesu, jak i przygotowania, czy wreszcie objęcia stanowiska w nowym kraju. Jako konsultant, Agnieszka bardzo mi zaimponowała, już od samego początku naszej współpracy biznesowej. Oprócz pełnego profesjonalizmu, Agnieszka to również bardzo uprzejma i ciepła osoba, która z wielkim entuzjazmem i pasją pomaga innym znaleźć nową pracę i odnaleźć się w nowej sytuacji zawodowej. Jeśli kiedykolwiek w przyszłości musiałbym ponownie szukać pracy, jestem przekonany, że na 100% zwróciłbym się do Agnieszki.

Łukasz Kamiński
Banking Client Associate | HSBC Bank Luxembourg